Корзина
29 отзывов
+380503864810
+380503864810
+380975311464
Валентин Шевченко
+380957735108
+380976901048
Галина Алиева
ПРОМЫШЛЕННО ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ГРУППА
 Протиожеледний реагент, матеріал для боротьби з ожеледицею, льодом, снігом на дорогах, тротуарах, подвір`ях, фото 2

Протиожеледний реагент, матеріал для боротьби з ожеледицею, льодом, снігом на дорогах, тротуарах, подвір`ях

В наличииОптом и в розницу

от 16 грн./кг

Показать оптовые цены
 • 16 грн/кг
  при заказе от 1000 кг
Перезвоните мне
Протиожеледний реагент, матеріал для боротьби з ожеледицею, льодом, снігом на дорогах, тротуарах, подвір`ях
Протиожеледний реагент, матеріал для боротьби з ожеледицею, льодом, снігом на дорогах, тротуарах, подвір`ях
от 16 грн./кг
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (50) 386-48-10
 • +380503864810
 • +380975311464 Валентин Шевченко
 • +380957735108
 • +380976901048 Галина Алиева
 • +380 показать номер +380 (50) 386-48-10
 • +380503864810
 • +380975311464 Валентин Шевченко
 • +380957735108
 • +380976901048 Галина Алиева
 • Контакты
  • Телефон:
   +380503864810
   +380975311464, Валентин Шевченко
   +380957735108
   +380976901048, Галина Алиева
  • Контактное лицо:
   Галина, Валентин
  • Адрес:
   Киев, Киев, Украина

Пропонуємо екологічно безпечний протиожеледний реагент, матеріал для боротьби з ожеледицею, льодом, снігом на дорогах, тротуарах, подвір`ях.

  

      Бішофіт MgCl2 6H2O був глибоко вивчений на предмет використання для боротьби з ожеледицею на дорогах і його впливу на техніку і навколишнє середовище. Було встановлено, що при 15% концентрації і вище активність бішофіту не перевищує рівень водопровідної води. Більшість обмерзанню руйнує тротуари і проїжджу частину доріг.

Незалежні дослідження, проведені національним дослідницьким інститутом Німеччини, показали, що хлорид кальцію і хлорид натрію викликали в кілька разів більше подрібнення асфальтового покриття, ніж хлористий магній (бішофіт).

     Хлористий магній (бішофіт) також сприяє продовженню терміну експлуатації металевих виробів, що стикаються з обмерзанню. Дослідження підтвердили, що він в значній мірі менш піддає метал корозії, ніж хлорид кальцію і хлорид натрію.

Він менше, ніж інші вищеназвані сполуки руйнує цементні опори і споруди, м'якше діє на рослини і навіть підвищує їх продуктивність, не змінюючи якості (НДІ гідротехніки і меліорації ім. А. Н. Костякова).

      Бішофіт безпечний для навколишнього середовища. Навесні талі води змивають шкідливі хлористі речовини в озера і річки. Хлористий магній зменшує вміст хлоридів у водах, тому що містить менше хлору, ніж хлорид кальцію і натрію. Жоден із сучасних обмерзанню не може зрівнятися з хлористим магнієм (бішофітом).

Він ефективний і економічний. Він запобігає утворенню льоду при температурі до -35 0С, набагато нижчою, ніж інші обмерзанню. Бішофіт діє швидко: За 15 хвилин він розтоплює вдвічі більше льоду, ніж хлорид натрію. Підраховано, що вартість утримання доріг із застосуванням кристалічного бішофіту в 3-5 разів менше, ніж при використанні інших речовин, що застосовуються для цих же цілей.

     Хлористий магній (Бішофіт) - це ефективний щадний протиожеледних реагент, який може застосовуватися в широкому діапазоні мінусових температур. Він економічний і оптимально підходить для швидкого прибирання снігу, видалення льодової кірки або снігового накату на сходинках, тротуарах, автодорогах. Перед іншими протиожеледними реагентами Бішофіт має ряд істотних переваг:

• Ефективний при температурі до мінус 35 ° С. Жоден з протиожеледними реагентів не працює при таких низьких температурах

• Потрапивши в пори асфальту не замерзає, отже не розриває асфальтне полотно. Дороги оброблювані бішофітом практично не руйнуються в зимовий час

• Будучи природним мінералом абсолютно нешкідливий для рослин, будучи для них добривом

• Швидко і глибоко проникає в шар льоду, відриваючи його від поверхні асфальту

• Чи не бруднить взуття, не залишає слідів на асфальті і тротуарній плитці

• Чи не руйнує бетонні покриття

• Низькі норми витрати, що зменшує екологічне навантаження хлоридів на зовнішнє середовище

• Не токсичний для людей і тварин

Витрата Бішофіту нормується стандартами в діапазоні температур від -4 до -24 градусів Цельсія, але фактично він ефективний до -35 0C. Цей реагент економічний: його витрата на кв. метр при температурі -20 0C складає всього 90 м

Крім боротьби з ожеледицею, Бішофіт застосовується в рослинництві (як мінеральна підгодівля) і в медицині. Тому Бішофіт не завдає шкоди рослинам і тваринам і вважається екологічно чистим Антиожеледний реагентом.

Витрата Бішофіту в залежності снігового покриву

Вид снігового / крижаного покриву Пухкий сніг і накат Склоподібний лід

Температура повітря, (° C) -4 -8 -12 -16 -20 -22 -25

Витрата, (г / м2) 35 50 65 80 90 100 150

 ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ ХЛОРИДУ МАГНІЮ ЯК Протиожеледний реагент

Товарний вигляд і упаковка

Хлор магнію, він же протиожеледних матеріал Бішофіт (далі ПГМ Бішофіт) являє собою кристали і білого кольору, добре розчинні у воді. ПГМ Бішофіт пакува відповідно до діючої нормативної документації в спеціальні м'які контейнери вагою 1,2 т, або мішки

по 25 кг.

Транспорт і зберігання

     Кристалічний бішофіт транспортується будь-яким видом транспорту у відповідності з правилами перевезення вантажів, які діють на даному виді транспорту.

ПГМ Бішофіт зберігають на складі технічної солі, який являє собою крите складське приміщення, що виключає потрапляння вологи. Зберігання проводиться в спеціальних м'яких контейнерах (СМЯ) або мішках.

Майданчик, де зберігають пакети або м'які контейнери, повинна бути очищена від виступів і гострих предметів. Температурний режим при транспортуванні і зберіганні ПГМ Бішофіт не обмежений.

ПГМ Бішофіт може зберігатися на складі не втрачаючи своїх фізико-хімічних властивостей нескінченно довго, при точному дотриманні всіх умов транспортування і зберігання. Єдиною проблемою при порушенні герметичності поліетиленового вкладиша в упаковці може стати підвищена вологість, злежується, кусковатость продукту, що знижує розсипний здатність.

Вантажно-розвантажувальні роботи реагенту виробляються із застосуванням спецтехніки, стандартної для даних видів робіт (автонавантажувач, кран і т.д.)

Навантаження ПГМ Бішофіт в спеціальні автомобілі для розпилення реагентів проводиться таким чином: автонавантажувач за стропи піднімає над бункером автомобіля СМК, потім шляхом відкриття клапана або надрізу дна СМК засинає в бункер автомобіля ПГМ Бішофіт. Таким чином, зникає необхідність в проектуванні і будівництві проміжних бункерів і естакад для зберігання реагентів. Розгерметизований з упаковки продукт підлягає якнайшвидшому застосування з метою зниження вологості і збереження розсипний здатності.

Загальні положення щодо використання ПГМ Бішофіт:

ПГМ Бішофіт не є прямим замінником натрієвої солі в піщано-соляної суміші, не вимагає спільного зберігання з піском, гравієм і щебенем. Даний продукт готовий до використання і використовується без будь-яких домішок. Однак можливо його використання підприємствами ЖКГ і в поєднанні і з іншими реагентами. Найбільший ефект досягається при взаємодії з метеослужбами і чіткому виконанні комплексу робіт згідно технологічного регламенту.

Основні моменти, які слід передбачати при використанні ПГМ Бішофіт підприємствами ЖКГ

:• ПГМ Бішофіт призначений для боротьби із зимовим ожеледицею на автомагістралях, дорогах, і господарських територіях (гаражі, автостоянки тощо). Застосування його при опадах вигляді дощу / снігу вкрай небажано, тому що різко знижується концентрація

• спеціальні автомобілі повинні бути обладнані розпилювачем з функцією регулювання витрати ПГМ, тому що норми витрат ПГМ Бішофіт значно менше, ніж піщано-соляної суміші;

• рекомендується захищати бункери спеціальних автомобілів від атмосферних опадів (можливе використання тенту);

• рекомендується слідувати нормам використання ПГМ Бішофіт залежно від температури і товщини шару льоду і снігу.

ПГМ Бішофіт дає можливість підтримувати дорожнє покриття без ожеледі, забезпечуючи надійне зчеплення шин з твердим покриттям доріг. Головною вимогою при використанні ПГМ Бішофіт для видалення льоду є рівномірний розподіл необхідного його кількості на поверхні покриття. Рекомендований для використання при низьких температурах і на дорогах з великою інтенсивністю руху з обов'язковою попередньою механічною прибиранням снігу.

Підготовка ПГМ Бішофіт до використання

1. Перед початком обробки поверхні автомагістралей, доріг і господарських територій (гаражі, автостоянки тощо) необхідно очистити цю територію від пухкого або ущільненого снігу.

2. Розподілити рівномірно матеріал по поверхні, відповідно до вказаних нижче в таблиці норм.

3. Прибрати утворену масу лопатою, або змести щіткою.

УВАГА: Основним призначенням будь-яких ПГМ є попередження ожеледі і руйнування вже виникли зв'язків (смерзания) між льодом і дорожнім покриттям. Тому, оптимальним ефектом володіє попереджувальна обробка дорожніх покриттів до початку опадів і механічне прибирання територій від снігового покриву під час опадів, перед наступним нанесенням протиожеледних матеріалів.

Догляд за станом дорожнього покриття в режимі попередження ожеледі

У разі отримання від метеослужби завчасного попередження про можливе ожеледі обробка проїзної частини доріг, естакад, мостових конструкцій повинна проводиться до початку випадання опадів. В цьому випадку необхідно слідувати рекомендації, наведеними в табл.1.

У разі тривалого випадання опадів (протягом 4-6 годин) необхідно прибирати таїть (пухку) масу механізованими засобами і наносити повторно ПГМ Бішофіт на очищене дорожнє покриття з витратою реагенту відповідно до табл.1. Дану процедуру рекомендується здійснювати кожні 4-6 годин (в разі тривалих опадів).

Видалення крижаного покриву і склоподібного льоду

     Для склоподібного льоду, а також для попередження утворення крижаного покриву на поверхні дорожнього покриття необхідно дотримуватись рекомендацій (табл.1)

Руйнування льоду, який знаходиться на поверхні дорожнього покриття, проводиться кристалами (гранулами) ПГМ Бішофіт, шляхом плавлення кірки льоду до поверхні дорожнього покриття. Внаслідок чого утворюється велика кількість місць танення крижаного покриву, після чого роздроблений лід прибирається ручним або механічним способом.

Тривалість танення льоду становить 15-45 хвилин і залежить, перш за все, від температури повітря і товщини крижаного покриву. При більшій товщині льоду (більше 3 мм) проводиться повторна обробка поверхні до тих пір, поки не з'явиться можливість видалення крижаного покриву механічним способом.

Для видалення льоду з поверхні дорожнього покриття, в залежності від температури повітря, встановлюються такі норми витрати ПГМ Бішофіт:

табл.1

Вид снігового / крижаного покриву Пухкий сніг і накат Склоподібний лід

Температура повітря, (° C) -4 -8 -12 -16 -20 -22 -25

Витрата, (г / м2) 35 50 65 80 90 100 150

 Вищевказані оптимальні величини норм розподілу ПГМ Бішофіт розраховані для ліквідації ожеледиці на 1 м2 дороги, якщо на цій площі товщина крижаного покриву не перевищує 1 мм, а також з урахуванням використання дозуючої і розкидає техніки.

При товщині сніжно-крижаного покриву, який перевищує 1 мм, норму розпилення збільшують з розрахунку фактичної товщини. При цьому розпорошення проводять в два і більше прийомів.

У разі ручного розподілу матеріалу, дані норми можуть бути збільшені. В цьому випадку узагальнюючої нормою є витрата матеріалу від 30 до 140 г / м2

УВАГА: Жоден з відомих протиожеледних матеріалів не призначений для самостійної та повної утилізації інтенсивних опадів, у вигляді пухкого снігу, а лише забезпечує умови для видалення льоду або снігового накату в поєднанні з механічною прибиранням.

застереження

Зберігати окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей місці

протиожеледних реагент айсмелт

Протиожеледних реагенти Deice

Гранульований протиожеледних реагент

антіожеледкова суміш

Антігололеднимі суміші

від льоду

від снігу

протіожеледній реагент

протіожеледна суміш

реагент від ожеледиці

антігололедніе реагенті купити київ

антиожеледні реагенти купити київ

засіб від розтоплення льоду

засіб від льоду на дорозі

протиожеледних реагент купити

протиожеледних реагент купити київ

протиожеледних матеріали

засіб від смерзаемості

Засіб для запобігання змерзання

засоби для попередження смерзаемості

Антиожеледний реагент анс

реагент антігололед

антігололед

для танення снігу

для танення льоду

Характеристики
Основные
Страна производитель Украина
Упаковка Мешок
Цвет Белый
 • Цена: от 16 грн./кг